Firma powstała z połączenia pasji, zainteresowań i doświadczenia ludzi którzy stanowią nasz zespół. Zamiłowanie do elektroniki zawsze pomagało nam poznawać nowe zagadnienia i gromadzić doświadczenie.

Dziś zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że świadczone przez nas usługi związane z projektowaniem urządzeń elektronicznych są na bardzo wysokim poziomie. Świadczą o tym nasze referencje , a wynika to między innymi z technik realizacji projektów takich jak: wzajemne reviewowanie (sprawdzanie) wykonanych prac przez naszych inżynierów, stosowanie systemu kontroli wersji, robienie releasów, testy funkcjonalne urządzeń czy badania zaprojektowanych układów elektronicznych w laboratorium EMC.

Nieustająca współpraca z firmami działającymi w branżach związanych z branżą naszej firmy zapewnia, że nasze rozwiązania idą w parze z postępem technologicznym. Codzienny kontakt z osobami zajmującymi się szeroko pojętą elektroniką daje możliwość wymiany doświadczenia i wdrażania nowych rozwiązań.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty przygotowywane są w legalnych środowiskach projektowych i programistycznych. Zatem nasi klienci mają pewność, że opracowane przez nas rozwiązania są absolutnie legalne i nadające się do dystrybucji, użytku, sprzedaży itd.

Zaufało nam już wielu klientów. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do nawiązania współpracy.


Właściciel,

Michał Grochowina

 
Home O firmie
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość